O-Kimdir Mobil Logo
Yapışık Kardeşler programı 11 ay önce eklendi

Yapışık Kardeşler Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

İlker Ayrık’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Seksenler kadrosunun bir kısmının yer aldığı yerli komedi filmi Yapışık Kardeşler sinemanın ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Yapışık Kardeşler filmi; Halim ile Selim adındaki doğuştan komik ve yapışık olan ikiz kardeşlerin, mutlu bir yuva hayali ile çıktıkları macerayı gözler önüne seriyor.

Yapışık Kardeşler oyuncuları kimler? Yapışık Kardeşler nerede çekildi?

Yönetmenliğini, komedi oyunculuğu ve sunuculuğu ile tanıdığımız İlker Ayrık’ın üstlenirken, filmin başrolünü de seksenler dizisinden rol arkadaşı Hakan Bulut ile paylaşıyor. İkiliye ayrıca İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve Bülent Şakrak gibi yakından tanıdığımız isimler eşlik ediyor. Filmin yapımcılığını ise Pervasız Film firması üstleniyor.

Yapışık Kardeşler nerede çekildi?

Yapışık İkizler filmi Edremit ve Havran’da çekildi kalan bölümlerin çekimi ise İstanbul’da tamamlandı.

Yapışık Kardeşler Konusu

Halim ile Selim iki komik kardeştir ve başlarına sürekli olarak bir çok ilginç olay gelir. Fakat sıradan kardeşlerden farkları, doğuştan yapışık ikiz olmaları bu yaşa kadar beraber yaşamış ve hiç ayrı düşünemiyor olmalarıdır. Küçük bir köyde sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederlerken yaşlarının ilerlemesi ile birlikte kendilerine ‘hayırlı’ bir eş bulamazlar. Hal böyle olunca da İstanbul’a giderler ve olaylar gelişir.

Yapışık Kardeşler hakkında verilen bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir