O-Kimdir Mobil Logo
Mücbir Sebepler programı 11 ay önce eklendi

Mücbir Sebepler Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

Covid-19 salgınıyla birlikte mart ayından beri küresel olarak karantina süreçleri devam ederken, içerik tüketim alışkanlıkları da hızla değişmeye başladı. Oyuncu/Müzisyen Bartu Küçükçağlayan ve Film Eleştirmeni Melikşah Altuntaş‘ın Mücbir Sebepler isimli Instagram canlı yayını bu süreçte ortaya çıkmış ve her gün yaklaşık 100.000 kişiye hitap eden bir yayın haline geldi.

Yıllarca TV üzerinden alıştığımız Gece Showlarını bu süreçte farklı bir şekilde yorumlayan ikili alternatif olarak Mücbir Sebepler yayınlarına başladılar ve gündemi kendine has diliyle yorumluyor. Her geçen gün daha fazla takipçiye ulaşan Mücbir Sebepler, sonrasında YouTube üzerinde de ciddi bir izleyici kitlesiyle buluşabiliyor.

Her gün onlarca ünlü sanatçının takip ettiği ve canlı sohbete katıldığı yayınlarda bu süreçte bir nebzede olsa insanların suratında gülümsemeye sebep oluyor.

Yayınları takip etmek isteyenler her gece 01.00’da Bartu Küçükçağlayan’ın instagram sayfasından veya gece 03.00’dan sonra Mücbir Sebepler’in Youtube sayfasından takip edebilirler.

Mücbir Sebepler hakkında verilen bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir