O-Kimdir Mobil Logo

Telif Hakkı Politikamız

A. Telif Hakkı İhlali İddiası Bildirimi
Sitemizde barındırılan materyallerin telif hakkınızı ihlal ettiğin düşünüyorsanız bize yazılı bir bildirimde bulunarak, sitemizde bulunan materyalin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Web sitesinde, telif hakkınızı ihlal ettiğini iddia ettiğiniz materyali içeren URL’nin veya başka bir belirli yerin kimliği. İhlal ettiği iddia edilen materyal (ler) i bulmamızı sağlamak için bize makul miktarda bilgi sağlamalısınız, böylece bu materyali / erişimi kaldırma veya reddetme talebinize uyabiliriz.

Bizimle direk iletişim sayfasındaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

13 yaşından küçükseniz ebeveyninizden veya velinizden sizin adınıza bunu yapmasını isteyin.

Web Sitelerindeki materyallerin bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüp bizimle iletişime geçmeden önce dava yolunu tercih ederseniz mahkeme masrafları ve avukat ücretleri de dahil olmak üzere doğacak bütün mali yükten sorumlu olabileceğinizi lütfen unutmayın.

B. Hesap Feshi
Tekrarlayan ihlalcilerin kullanıcı hesaplarını sonlandırmanın sitemizin politikası olduğunu lütfen unutmayın. Bir kullanıcının tekrarlayan bir hak ihlali olduğuna inanıyorsanız, lütfen yukarıdaki gereksinimleri uygulayın, sitemiz kullanıcının tekrarlayan bir hak ihlali olduğunu makul bir şekilde kanıtlayacak bilgileri veya kanıtları da ekleyin.

Yukarıdaki bildirimler, karşı bildirimler veya tekrar ihlal eden bildirimler hakkında yanlış bilgi verirseniz, oKimdir kullanıcı hesabınızı derhal feshedebilir.